Friday, May 29, 2020

May 2020 on Nickelodeon Poland: Just Add Magic Season 3 | The Loud House | AMMF + More

This May, Nickelodeon Poland (Polska) will be airing:


-- Brand new episodes of The Loud House (Harmidom) season four Saturdays at 15:50 from Saturday 16th May 2020! [info]

-- Brand new episodes of America’s Most Musical Family (Najbardziej muzykalna rodzina Ameryki)!

-- Just Add Magic (Dodaj Magii) season three weekdays at 20:25 from Monday 4th May 2020!

-- A three-day SpongeBob SquarePants (SpongeBob Kanciastoporty) marathon between Friday 1st - Sunday 3rd May 2020, 08:55-14:10!

-- ALVINNN!!! and The Chipmunks (Alvin i wiewiórki) every Sunday throughout May!

-- Henry Danger marathons (Niebezpieczny Henryk) weeknights from 18:15 between Monday 11th May 2020!

In additional news, Nickelodeon Polska has given its official website, nick.com.pl a refresh! Based on the current nick.com design, the new website doesn't feature any online games, with games being moved onto the Nickelodeon Play app.

From Media2.pl:

Rozrywkowy maj na antenach MTV, Paramount Channel, Nickelodeon i Comedy Central

Obowiązujące obecnie ograniczenia i zasady bezpieczeństwa nie pozwalają cieszyć się słoneczną pogodą. Dlatego stacje MTV, Paramount Channel, Comedy Central i Nickelodeon dokładają wszelkich starań, by dostarczyć swoim widzom rozrywkę

Ex na plaży

Na antenie MTV nie zabraknie oczywiście ulubionych programów widzów. Od 1 do 3 maja majówkowy maraton z hitowym reality show, "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Ponadto, w ramach akcji #RazemNaOdległość członkowie Ekipy w specjalnym spocie będą zachęcać swoich fanów do spędzenia majówki w domach oraz dzielenia się swoimi filmikami i zdjęciami. Dodatkowo stacja organizuje specjalny konkurs - osoby, które wezmą w nim udział, będą miały szanse wygrać rozmowę ze swoim ulubionym uczestnikiem najnowszego sezonu "Warsaw Shore". W majowej ramówce MTV nie zabraknie również nowości. Już 12 maja premiera pierwszego sezonu gwiazdorskiej edycji "Ex na plaży", a 18 - najnowszej serii MTV, "True Life: Zbrodnie" badającej najbardziej wstrząsające i tajemnicze zbrodnie, które odbiły się szerokim echem w prasie i na portalach społecznościowych.

Majówkowy weekend na antenie Paramount Channel przyniesie dwie premiery. W piątek, 1 maja o godz. 20:00 "Push", zapierający dech w piersiach thriller z Dakotą Fanning i Chrisem Evansem. Z kolei w sobotę 22:15 kultowe "Wściekłe psy", czyli mistrzowski kryminał samego Quentina Tarantino. Na tym jednak nie koniec! Emocji dostarczą również wieczory z serią horrorów o seryjnym zabójcy, "Piła'. Emisje poszczególnych części od 21 do 24 maja o godz. 22:00.

Atrakcje czekają również najmłodszych widzów. W maju na antenie Nickelodeon emisja premierowych odcinków animacji "Harmidom" oraz reality show "America's Most Musical Family". Natomiast 5 maja premiera trzeciego sezonu serialu "Dodaj magii". Majówkowy weekend upłynie pod znakiem maratonu "SpongeBoba Kanciastoportego" (1-3 maja, godz. 8:55-14:10), a majowe niedziele widzowie spędzą z "Alvinem i wiewiórkami". Ponadto antenę Nickelodeon przejmie "Niebezpieczny Henryk". Maratony z młodym superbohaterem, od 11 maja, od poniedziałku do piątku, od godz. 18:15.

W Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra programy komediowe. Nie zabraknie kultowych "Przyjaciół" i "Teorii wielkiego podrywu", czy premierowych odcinków "Pełniejszej chaty". W Polsat Comedy Central Extra królować będą z kolei ulubione polskie hity komediowe, jak "Niania", Świat według Kiepskich" i "Spadkobiercy" oraz klasyk angielskiego humoru , Allo' Allo".

###

Nauka mycia zębów jeszcze nigdy nie była taka prosta i przyjemna 😊.

Myjcie ząbki razem z Psim Patrolem [PSI Patrol] i weźcie udział w super loterii, gdzie do wygrania jest aż 10 000 złotych lub bony do sklepów sieci Smyk! http://aquafreshloteria.pl


###

From wirtualnemedia.pl:

Puls 2 najchętniej oglądanym kanałem w grupie 4-12. Stacja wyprzedziła TVN, Polsat i TVP ABC

Nowym liderem oglądalności w kwietniu 2020 roku w grupie wiekowej 4-12 lat został Puls 2, który wyprzedził TVN, Polsat i TVP ABC. Stacja Telewizji Polskiej to najwyżej sklasyfikowany strictle dziecięcy kanał w zestawieniu - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Wśród dzieci mających od 4 do 12 lat z czwartego na pierwsze miejsce w gronie wszystkich stacji telewizyjnych w Polsce w kwietniu 2020 roku awansował kanał Puls 2. Udział stacji w rynku telewizyjnym względem kwietnia 2019 roku zwiększył się o 33,64 proc. i wyniósł 9,74 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group. Puls 2 to naziemna stacja, która nadaje wielogodzinne pasmo „Puls Kids” dla dzieci i ich rodziców.

Na drugie miejsce spadło TVP ABC, czyli najwyżej sklasyfikowany strictle dziecięcy kanał w zestawieniu. Jego udział zmniejszył się o 24,05 proc. do 7,50 proc.

Z drugiego na trzecie miejsce spadł Polsat, którego udział zmalał o 13,15 proc. do 7,17 proc. Czwarty był TVN, który spadł z trzeciej lokaty. Kanał zanotował stratę udziału o 29,26 proc. do 5,31 proc.

Oczko niżej znalazł się był Nick Jr, którego udział poszedł do góry o 28,69 proc. do 5,08 proc. Przed rokiem stacja była siódma.

W pierwszej dziesiątce rankingu uplasowały się jeszcze takie stacje dziecięce, jak: Cartoon Network (4,07 proc. udziału; wzrost o 7,31 proc.) i Nickelodeon (3,07 proc. udziału; - 44,14 proc.).

0,17 proc. udziału zanotował Da Vinci, którego wynik zwiększył się o 36,29 proc. - najbardziej wśród stacji dziecięcych.

Z kolei największy spadek wśród kanałów dziecięcych zanotował Polsat JimJam - było to 51,11 proc. do 0,64 proc.

Jak wygląda ranking oglądalności segmentu kanałów dziecięcych wśród wszystkich widzów (4+)? Tutaj też liderem w kwietniu 2020 roku była stacja TVP ABC. Jej średni udział wyniósł 0,97 proc. Zmniejszył się o 23,02 proc.

Drugi był Nick Jr, który w analizowanym okresie miał 0,72 proc. udziału (do góry o 56,37 proc.). Stacja awansowała z miejsca trzeciego.

Podium, z wynikiem na poziomie 0,37 proc. (spadek o 6,53 proc.), uzupełnia Cartoon Network. Kanał przed rokiem był czwarty.

Udział nie będącego strictle stacją dziecięcą Puls 2 w tym ujęciu wyniósł 2,06 proc., po wzroście o 4,26 proc.

###

Więcej Nick: ViacomCBS Launches #RazemNaOdległość and #DzieciakiRazemWdomu Campaigns in Poland

Originally published: Wednesday, April 29, 2020.

Additional sources: Google Translate, DeepL Translator.
Follow NickALive! on Twitter, Tumblr, Reddit, via RSS, on Instagram, and/or Facebook for the latest Nickelodeon Poland News and Highlights!

No comments:

Post a Comment

Have your say by leaving a comment below! NickALive! welcomes friendly and respectful comments. Please familiarize with the blog's Comment Policy before commenting. All new comments are moderated and won't appear straight away.