NickALive! stands in support of racial equality, and all those who search for it

Saturday, January 31, 2015

Nickelodeon Poland To Premiere New Shows "Henry Danger" And "Max & Shred" On Sunday 1st February 2015

Nickelodeon Poland (Polska) has announced the exciting Nickelodeon International news in the following press release, from Nick Polska's online press office, that Nickelodeon Poland will start to premiere and show the brand-new Nickelodeon original comedy series "Henry Danger", locally titled "Straszny Henry", and "Max & Shred" on Sunday 1st February 2015 at 6:30pm and 8:15pm, respectively, as part of Nick Polska's brand-new programming block, "Wszystko nowe, Wszystko Nickowe"! Following the debut of each new Nick sitcom, Nick Poland will continue to air all-new episodes of "Henry Danger" and "Max & Shred" every Sunday at 6:30pm and 8:15pm, respectively.


Nickelodeon Poland has also announced in the same press release, below, that the Polish version of the world's number one children's channel debuted Nickelodeon's brand-new hit fantasy television series "Every Witch Way" ("Czarownica Emma"), plus premiered all-new episodes of "Kung Fu Panda" and "Oggy and the Cockroaches" ("Oggy i Karaluchy") in January 2015!


Additionally, Nick Jr. Poland (Polska) also premiered the brand-new animated preschool series "Wanda and the Alien" ("Wanda i Zielony Ludek"), "Zack & Quack" ("Zack i Kwak") and "Tickety Toc" in January 2015.

Original Nickelodeon Polska Press Release:

12. styczeń 2015

NOWOROCZNE NOWOŚCI W NICKELODEON I NICK JR

Początek roku obfitować będzie w wiele nowości i niespodzianek. Już z początkiem stycznia na kanale Nickelodeon pojawi się nowy serial Czarownica Emma, opowiadający o przygodach czternastoletniej czarownicy. Kolejną nowością będzie Straszny Henry, historia niezwykłego chłopca, którego czeka nie lada wyzwanie – musi uratować świat. Z kolei w Nick Jr. nowy serial Wanda i Zielony Ludek. Zobaczymy także nowe, nieemitowane dotąd odcinki Zack & Kwak oraz Tickety Toc. Na wszystkich małych widzów czeka duża dawka wspanialej zabawy!

NICKELODEON

CZAROWNICA EMMA
Czternastoletnia Emma Alonso przeprowadza się wraz z swoim tatą na przedmieścia Miami. To będzie przełomowy moment w jej życiu. W nowym miejscu dziewczyna poznaje Daniela – chłopaka w którym zakocha się
z wzajemnością oraz Maddie, najpopularniejszą dziewczynę w szkole, swoją przyszłą rywalkę. Niespodziewanie Emma dowiaduje się także, że posiada nadprzyrodzone moce – potrafi czarować. Czarownica Emma to nowy serial, gdzie obecna na każdym kroku magia, przeplata się z historiami miłosnymi oraz rywalizacją dwóch nastolatek.

Premiera: 19 styczeń, poniedziałek, godz. 20:15
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 20:15

STRASZNY HENRY
Bohaterem serialu jest Henry Hart, trzynastoletni chłopiec zamieszkujący miasto Swellview. Pewnego dnia chłopiec dostaje pracę jako Straszny Henry, pomocnik superbohatera Kapitana B. Henry postanawia ukryć swoją pracę przed swoimi najlepszymi przyjaciółmi – sprytną i błyskotliwą Charlotte i dzielnym Jasperem, rodzicami oraz swoją młodszą siostrą, Piper. Na Henry‘ego czeka mnóstwo przygód,
a ponieważ nie raz zdarza mu się wpaść w tarapaty, utrzymanie podwójnego życia w tajemnicy będzie nie lada wyzwaniem.

Premiera: 1 luty, niedziela, godz. 18:30
Emisja: niedziela, godz. 18:30

MAX & SHERD
Max i Shred to zabawna historia o pozytywnie zakręconej i wyjątkowo oryginalnej przyjaźni dwóch chłopaków. Max Asher, snowboardzista, gwiazda zimowych sportów spotyka na swojej drodze Alvina, pseudonim Shred, typowego kujona, miłośnika nauk ścisłych, który nie odrywa nosa od książek. Max przeprowadza się do Colorado, gdzie przygotowywać się będzie do Zawodów Zimowych. Chłopacy przypadkowo zostają współlokatorami…

Premiera: 1 luty, niedziela, godz. 20:15
Emisja: niedziela, godz. 20:15

KUNG FU PANDA
Już z początkiem stycznia kontynuacja trzeciego sezonu Kung Fu Pandy. Serial opowiada o przygodach nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung fu aka Smoczego Wojownika, Po. Po, wielbiciel wszelkich smakołyków, wraz z Mistrzem Shifu oraz przyjaciółmi, zwanymi Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, mieszka w świątyni, na co dzień doskonaląc swoją znajomość kung fu oraz chroniąc mieszkańców wioski przed codziennymi niebezpieczeństwami.

Premiera: 3 styczeń, sobota, godz. 9:45
Emisja: sobota, niedziela, godz. 9:45

OGGY I KARALUCHY
Oggy i Karaluchy to serial animowany przedstawiający zmagania Oggiego z zamieszkującymi jego dom na przedmieściach karaluchami. Nieproszeni lokatorzy płatają figle nie tylko Oggiemu, ale także jego przyjacielowi Jackowi, mieszkającemu po sąsiedzku kotu. Kolejną zmorą Oggiego jest pewien mściwy sąsiad, o imieniu Bob… W styczniu dla wszystkich fanów Oggiego – kontynuacja trzeciego sezony wraz z premierowymi odcinkami.

Premiera: 5 styczeń, poniedziałek, godz. 16:00
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 16:00

SPECJALNIE MARATONY
Pingwiny z Madagaskaru – 10 styczeń, sobota, od godz. 12:00

Big Time Rush – 17 styczeń, sobota, od godz. 12:00

SpongeBob Kanciastoporty – 24 styczeń, sobota, od godz. 12:00

Victorious – 31 styczeń, sobota, od godz. 12:00

NICK JR.

WANDA I ZIELONY LUDEK
Główna bohaterka, Wanda to bardzo praktyczny i zapobiegawczy króliczek. Dzielnie opiekuje się swoimi młodszymi siostrami i braćmi. Mieszka wraz z swoja rodziną w norce pod wielkim drzewem. Pewnego dnia w pobliżu jej domu rozbija się statek kosmiczny z małym zielonym ufoludkiem na pokładzie. Wanda zielony Ludek szybko zostają przyjaciółmi i razem przeżywają wspaniałe przygody.

Premiera: 10 styczeń, sobota, godz. 7:00
Emisja: sobota, niedziela, godz. 7:00

ZACK I KWAK
Zack i Kwak to to serial animowany, który opowiada o szalonych przygodach Zacka i jego najlepszego przyjaciela, małej ciekawskie kaczuszki imieniem Kwak. Przyjaciele mieszkają w najbardziej niesamowitej książce na świecie! Przy każdym przełożeniu kartki wyrastają papierowe elementy
i pojawiają się nowe atrakcje. Jest to miejsce gdzie wciąż zdarzają się niesamowite niespodzianki. Na początku każdego odcinka książka otwiera się i składany domek na drzewie magicznie opada na środek ogródka. Przyjaciele wykorzystują go na wiele sposobów – jako pokój do zabaw, pracownię artystyczną, improwizowaną kuchnię, czy jako udawany zamek z fosą. Tam zaczynają się wszystkie ich magiczne przygody.

Premiera: 12 styczeń, poniedziałek, godz. 10:50
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 10:50

TICKETY TOC
Tommy i Tallulah to kochająca się para bliźniąt. Ich relacja oparta jest na prawdziwej przyjaźni. Wspólnie idą przez życie, rozwiązują problemy i uczą się zasad pracy zespołowej. Główni bohaterowie cały czas prowadzą walkę
z czasem. Każdy odcinek przedstawia przygody dwójki rodzeństwa, których głównym celem jest podtrzymanie pracy swoich zegarków. Perypetie ekranowych bliźniąt pozwalają odbiorcom na zrozumienie pojęcia czasu.

Premiera: 12 styczeń, poniedziałek, godz. 09:40
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 09:40

###
Follow NickALive! on Twitter, Tumblr, Google+, via RSS, on Instagram, and/or Facebook for the latest Nickelodeon Poland News and Highlights!